Megoldásra vár

Kihelyezett szemét

Anonim Járókelő

A Szent Imre Kórház Bártfai utcai parkolójnál több zsák szemetet helyeztek ki, ami hetek óta az út szélén hever. A dohánybolt mögötti területen is sok, elszórt szemét van, valamint a halszálkás parkolóban, a közlekedési lámpához közel több gumiabroncsot is kidobtak. Néhány léc, bútordarab pedig a főtáv szervizaknájánál van kihelyezve.
Ezeket igyekeztem jelölni térképen is, kérem gondoskodjanak az elszállításukról.

Köszönjük a környéken lakók és dolgozók nevében!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 36

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. július 11., hétfő 16:24
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis tábla biciklizárral a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fraknó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Himfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére