Megoldott

Elhagyatott

Mi lesz a sorsa ennek a piacnak?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bükköny u. 24

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Csatoltan megküldöm a 104624. számú bejelentésre Hivatalunk válaszlevelét.

    Tisztelettel

    Landszmann Zita
    vezetői asszisztens
    Bp.Főv.XI.ker. Újbudai Polgármesteri Hivatal
    Városgazdálkod...
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi úgy tudjuk, az Önkormányzat ezt értékesítette "valakiknek".
    Egy-két beparkolt nagy értékű luxuskocsin kívül mi sem láttunk bent mozgást.
    Nem ismerjük a szerződési feltételeket.

    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális reklámok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Csurgói út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére