Megoldott

225-ös kutyaürülék gyűjtőláda

A láda és környéke állandó jelleggel így néz ki. 40 fokban szívderítő.
Remélem a többi 273 darab nem így néz ki.
A probléma az, hogy a lakosság azért helyezi a ládába és a környékére a szemetét, mert a környéken sehol nincs másik fajta értsd kommunális kuka. Mert leszerelték őket.
Így viszont a "szórt szemét" elszállítása válik feladattá a kukák ürítése helyett.
Hol van itt a megtakarítás? Csak a környezet válik csúfabbá.

Az illetékes eddigi válaszainak összefoglalója:"Zugló területén összesen 274 db kutyaürülék-gyűjtőláda található, melyek fenntartása (a láda ürítése, valamint a zacskóadagolók feltöltése) a rendelkezésre álló keretek függvényében hetente egyszer történik.

A Kövér Lajos utca és a Bosnyák utca kereszteződésében egy kutyaürülék-gyűjtőláda található, melynek nem a kommunális hulladék gyűjtése a rendeltetési célja, amennyiben kommunális hulladék elhelyezésére használja a lakosság, úgy a láda túl hamar fog megtelni, s pont a rendeltetési célját nem fogja tudni ellátni.
A kutyaürülék-gyűjtőláda mellett található szórt szemét összegyűjtésére és
elszállítására intézkedtünk.
Továbbá tájékoztatjuk, hogy utcai szemetesek kihelyezése nem tartozik a
Zuglói Zrt. feladat- és hatáskörébe, ez az illetékes Budapesti Közművek
Nonprofit Zrt. (BKM) Fővárosi Közterület-fenntartó (FKF) Köztisztasági
Divíziójának feladata."

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák u 12

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént valóban. lezárható. Köszönjük
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A jelzett, 225-ös számú kutyaürülék-gyűjtőláda ürítése július 25-én is
    megtörtént.

    A mellette található szórt szemét ös...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán hagyott zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hűtőszekrény a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegálisan lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tatai utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére