Megoldott

Elhagyott étterem terasz

Ebben az épületben tavasszal pár héten át egy kifőzde működött, ami lekerítette és teraszként használta a sétálóutca egy részét. Az étkezde bezárt, kikerült rá az "eladó" tábla, de a kerítés maradt.
Most ez a lekerített rész a senki földjévé vált: a tulaj nem törődik vele, az utcaseprő nem takarítja és a ház sem foglalkozik vele, sőt, a kukáikba nem férő szemeteszsákokat is napok óta itt tárolják. A szomszédps kocsma vendégei is szemétleraknak nézik, így egyre nagyobb itt a mocsok, a szemét.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bethlen Gábor u. 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image001.jpg@01D8904F.38FF2110]

    Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    1076 Budapest, Százház u. 10.-18.
    Tel.:06-1-461-9040 e-mail: dicspecser@evkf.hu

    jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett járdaszakasz ingatlanhoz csatlakozik, ezért Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy. rendelete értelméb
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fél ágy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére