Megoldásra vár

Elhanyagolt utca

Anonim Járókelő

Jó napot kívánok!

Hosszú hónapok óta nincs takarítás a Vörösmarty utcában. Szeretném, ha egy pár fős csapat rendbe tenné az utcát. Köszönöm szépen

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Vörösmarty u. 11

Hozzászólások

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kértük az FKF Diviziótól az úttest seprését.

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület Újpest Önkormányzat
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Döglött galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tungsram utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kuka nincs kiűrítve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pálya utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére