Megoldott

Sz@r helyzet

Valaki oda piszkított a 97E megállójába. Ott van már pár napja, tehát a kupac veszített fényéből és állagából, de fel nem takarította még senki. Undorító.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Amikor már szinte teljesen lekopott, és szétmászkálták az emberek...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104599/szr-helyzet
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére