Megoldott

Nyilvános vécének használt megálló

Anonim Járókelő

Amint az a fotókon is látható, visszataszítóan mocskos ez a buszmegálló. Ételmaradék, szemét, vizelet, van itt minden. Ha fenntartó nem tudja megoldani a megálló tisztán tartását, akkor le kell bontani. Felháborító, hogy sok száz erre haladó embernek ezen a mocsokhegyen kell keresztül mennie!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 101

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a megálló magasnyomású mosását elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104586/nyilvanos-vecenek-hasznalt-megallo
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "JCDecaux"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Szemét"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére