Megoldott

Hiányzó szemetes

Anonim Járókelő

A buszmegállóban hiányzik a szemetes, így a mellette lévő építménynél van szétdobálva a szemét.
Első ajtós felszállás is van a buszokon és ha valaki fagyival vagy egyéb dologgal akár felszállni és rászól a sofőr, nem tudja megfelelő helyre kidobni.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent Imre tér H

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edényt pótolták munkatársaink.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104582/hianyzo-szemetes
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A megállóban is gyűlik a szemét
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére