Megoldatlan

Ketté repedt járda Csepel (Királyerdő)

Az említett szakszon főút mellett, ketté van repedve a járda, babakocsival nehéz a közlekedés rajta. Télen pedig jeges, havas időben a takarítása sem egyszerű. Fa miatt megemelkedett a járdaszint is.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szentmiklósi út 111

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Egyelőre nem nyúlnak hozzá.
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/3307/1/2022/V4

    Útkarbantartási Csoportunk helyszíni szemlét tartott a Szentmiklósi út 111.
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Búza-Csikós Dorottya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Járda/szilárd burkolat hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Királyerdő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Duna utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére