Megoldásra vár

kerékpárút kerékpárkeréktöréssel

Egy vidám jó kétujjnyi magas lépcsővel kezdődik a kerékpárút.
Ez a kerékpár keskeny gumijával olyan, mintha az autóúton egy 8-10 cm magas lépcső lenne csak úgy bódogítónak. ... pedig ott olyan nem szokott lenni, igaze?
Kérem a kettős mérce szíves alább-süllyesztését, a helyszínen a lépcső megszüntetését.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Budapest

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gadácsi Eszter
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sok apró hiba a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére