Megoldásra vár

kerékpárút erre-arra

A megosztott gyalog-kerékpárút megy egyesen, szépen fölfestve... nincs is vége... hacsak nem a parkoló autókon keresztülvergődve...
miközben a tőle balra letérő járda(?) végén egy gyalogkerékpárút-vége tábla fityeg.
Tisztelettel kérem a környezet következetes újragondolását: merre megy, hol van vége és minek van vége és hol.
Ha ez meg van, kérem szíves kitáblázását.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Aradi u. 10

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Társaságunk részére megküldött elektronikus levelére – melyben a IV. kerület Aradi utcai kerékpárút csatlakozásával kapcsolatosan tett észrevételt – az alábbi választ adjuk:

    A
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére