Megoldott

Szemetes utcaszakasz

Anonim Járókelő

Kérem, hogy a kaszálás után hátrahagyott szemetet szedjék össze. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 69

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Hűvösvölgyi út takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104556/szemetes-utcaszakasz
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelntő!

    A jelzett terület (11154/4 hrsz) a Fővárosi Önkormányzat kezelésében van. A feladat elvégzésében a FŐKERT és az FKF illetékes. A kaszálást is a FŐKERT végezte....

    Üdvözlettel,
    II....
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Tele szeméttel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemetes, igénytelen közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére