Megoldott

Hiányzó tábla?

Eltűnt a parkolást engedélyező tábla, de a kialakítás maradt a régi. Ha nem volt szándékos, kérem pótolják a táblát, ha szándékos, akkor jó lenne, ha a kialakítás is azt üzenné, hogy ne parkolj oda.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 100

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták, köszönöm!
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, a hiányzó jelzőtábla pótlására intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére