Megoldásra vár

Eső után járhatatlan a járda

Anonim Járókelő

A buszhoz vezető jàrda jàrhatatlan amikor esik egy kis eső. Az autó útról sem folyik el a víz így ha a járókelő meg is próbál àtmanőverezni ezen a szakaszon a közlekedő autók az úton lévő óriási pocsolyàkat mind a talán szárazon maradó emberekre fröcskölik.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Balatoni út 14

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Balesetveszélyes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca 2 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére