Megoldott

Kubala László park - szemételszállítás

Tisztelt Hölgyem, Uram,

a 13. kerületben található Kubala László park Tahi utcai oldalán ugyan vannak szemetesek, de azok olyan ritkán (kb havonta 1x?) kerülnek ürítésre, hogy az összes tele van. Mivel a kukákon fedél nincs ezért a madarak a szemetet szétdobálják.

A park ezen oldala fővárosi tulajdon, a patak másik oldalán a Hajdú utca felől a terület a 13. kerületé, ott napi szemétürítés van, így sosincs gond.

Mit lehetne annak érdekében tenni, hogy a szemetet gyakrabban ürítsék, illetve fedelet kapjanak a kukák hosszútávon?

Köszönettel,
Frikton Ildikó

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kubala László park

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az edények ürítését elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104514/kubala-laszlo-park-szemetelszallitas
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Frikton Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sok a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Margit-sziget (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére