Megoldott

Használhatatlan kerékpártámasz

A Király és a Csengery utca sarkán lévő Penny üzlet előtti két kerékpártámasz csavarozása meglazult, így nem használható.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Alba Szolgáltató Szövetkezet

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gnandt Boglárka hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma újra használhattam a támaszokat. Szépen megjavították. Köszönöm a közbenjárást!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Gnandt Boglárka!
    Köszönjük a bejelentést!
    Kollégáink megjavítják a megdöntött támaszokat.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési Főosztály
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Gnandt Boglárka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elferdült kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kitört korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    feltört díszkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dunay Sára
    Illetékes: Budapest Közút
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére