Válaszra vár

Sérült korlát

Kérem az ill. értesítését a korlát javítása vagy teljes felszámolása céljából.
Nagyon rossz állapotú, hiányos, maradványai meredeznek ki a földből.
Duna u. 55 magasságában.
Duna utcát köti össze a lépcső Ady Endre úttal ahol a korlát található.
https://www.google.com/maps/@47.4357688,19.0854636,3a,43y,147.8h,79.43t/data=!3m6!1e1!3m4!1s3n90HYgHI82VRVqbLiV_3g!2e0!7i16384!8i8192

Intézkedést megköszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Duna u. 55

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/3304/1/2022/V3

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő híd töltése és az azon lévő lép
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Balesetveszélyes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca 2 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére