Válaszra vár

Teljesen eldugult csatorna Bosnyák téren

A Bosnyák téri templom melletti csoda szép parkban, a szökőkút mellet is elvezető folyóka teljes hosszában el van dugulva. Már a növényzet is megtelepedett a felgyűlt földben. Így nincs funkciója. Kérjük a kis csatorna teljes takarítását. Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák tér 7

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Beszakadó akna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Xantus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Besüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére