Megoldásra vár

Beszakadt a járda a fedlap mellett

Tisztelt Illetékes!

Az V. kerületben a Markó utca - Bajcsy-Zsilinszky út sarkán egy poller helyén beszakadt a járda, a közeli fedlap aknájába csúsznak be a kövek. Kérem, szíveskedjenek a hibát kijavítani! (A képek 06.27-én készültek.)

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Markó u. 26

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó macskakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Ildikó
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos tér (Széchenyi rakpart) (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Balesetveszélyes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére