Válaszra vár

belógó járdaszegély a bicikliútra

Budapesten a Stefánia út és a Hungária krt. kereszteződése előtt a volán parkoló kihajtójánál lévő járdasziget rálóg a bicikliútra. Ma reggel esőben a felfestést követve épphogy sikerült kikerülni, de így is elestem, és itt-ott zúzódásos sérüléseim lettek. Jó lenne, ha vagy ezzel a tök felesleges mini járdaszigettel kezdenének valamit, vagy a felfestést módosítanák úgy, hogy ne pont bele vezessen a bringaút. Kérem tolmácsolják ezt az illetékeseknek, lentebb mellékeltem egy képet is róla.
Segítségüket előre is nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 58

Hozzászólások

  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fazekas Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére