Válaszra vár

Gazos a belváros

Gaz a bicikliút mentén a fa tövében

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Bajcsy-Zsilinszky út 16

Hozzászólások

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére