Megoldott

Hordalék

Több hete áll ez a hordalék a kerékpárúton, kérem takarítsák össze!

Gondolom a kerékpárút takaritasának is van egy ütemterve, milyen gyakorisággal van beütemezve a rendszeres takarítás?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 5

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a kerékpárút takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104419/hordalek
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    1206-Szent János Kórház (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benőtt bokrok a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bem rakpart (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott bubi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére