Megoldott

Túlcsordul a szemetes

Anonim Járókelő

Kérem űrítsék gyakrabban vagy esetleges plusz kuka kéne vagy lehet mégis le kéne szerelni. Köszönöm szépen intézkedésüket!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Batthyány u. 88

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Esetlegesen ide lehet felszerelni még egy kukát, mert az oszlop alkalmas rá.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gusztustalan a megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Hibás szemetes

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére