Megoldásra vár

Megsüllyedt járda

A Bartók Béla út mellett, a Kosztolányi Dezső téren, a Karolina út felé vezető sávok lámpája előtt megsüllyedt a járda, így a víz is megáll rajta. Kérem, javítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 1111-Kosztolányi Dezső tér

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt írták, hogy 2022-ben már nem tudják megcsinálni. Ez nem azt jelenti, hogy 1 éven belül nem lesz kész, hanem hogy 5 hónapon belül, december 31-éig nem tudják megcsinálni. Egy éven belül még simán k...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül várhatóan nem oldódik meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Balesetveszélyes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca 2 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére