Megoldott

Zöldhulladék és szemét

Anonim Járókelő

A megjelölt területen több hete nem szállítják el a nagy mennyiségű zöldhulladékot és sok az eldobott szemét.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 36

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a zöldhulladékot elszállították.
    Tisztelettel: BKM FKF Hulladékgazdálkodási Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104287/zoldhulladek-es-szemet
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hiányzó kép.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kelemen László utcai híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ürülék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazos, szemetes közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére