Megoldásra vár

Felpúposodott járda

A Ferenciek tere irányú Március 15. tér buszmegállóban felpúposodott a járda, ami balesetveszélyes. Kérem, javítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Erzsébet híd 79

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzik biciklisáv felfestése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Arany János utca M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferenciek tere járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Papp Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferenciek tere (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére