Megoldásra vár

Szemét, tarthatatlan állapot, tilosban parkolás

Anonim Járókelő

Puskás Ferenc stadion metróállomás környéke tarthatatlan állapotban van. Borzasztóan leépült és elhanyagolt, ápolatlan a közterület. Tele van szeméttel, emberi ürülékkel és tilosban parkoló autókkal! Felháborítónak tartom, hogy évek óta semmi változás nem történt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Budapest

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és
    szabálysértés észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    /Tisztelettel:/

    */Ügyfélszolgálati Iroda/
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett járdaszakasz ingatlanhoz csatlakozik, ezért Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy. rendelete értelméb
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Orrfacsaró bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Tesco
    Pillangó utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére