Megoldásra vár

Abroncsgyilkos kerékpárút az Egér út mellett

A térkővel borított kerékpárúton az elemek a környezeti változások hatására kimozdultak helyükről, így könnyen okozhatnak kárt a biciklikben. A helyszín az Egér úttal párhuzamos kerékpárút a Dobogó út és a Balatoni út közötti szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dobogó út 10

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Seida Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Felújítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére