Megoldott

Gazdátlan autók

A VII. Kerületben a Huszár utca 2-9 közötti részén a képeken szereplő két autó huzamosabb ideje ott tartózkodik.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Huszár u. 3

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A nevezett gépjárművek már korábban elszállításra kerültek.

    Köszönettel: Móréné Gecse Zsófia

    From: Jarokelo.hu
    Sent: Thursday, August 11, 2022 9:11 PM
    To: EVKF Info
    Subject:
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Veres Péter út 171, 1165 Magyarország (47.51471700, 19.20510430, 16)"-ról "Budapest, Huszár u. 3, 1074 Magyarország (47.49956007, 19.07734911, 16)"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem jó, a XVI. kerületi Huszár utca lett bejelölve a VII. kerületi helyett, így rossz helyre ment az egész.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületen hagyott furgon (hetek óta)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Alsó erdősor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Vámház körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére