Megoldásra vár

Gazos park

FRISSÍTÉS: 2022.07.01.
FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz."
------------
A nemrégiben elkészült, volt zsidó temető helyén lévő park pados, murvás területét ellepte a gaz.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Georgina u. 71

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést továbbítottuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek.
    KVI
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A nemrégiben elkészült, volt zsidó temető helyén lévő park pados, murvás területét ellepte a gaz."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.07.01. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önk...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Vajda Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére