Megoldásra vár

Graffitis utcanévtábla

Tisztelt Önkormányzat! A Mohai út 2. előtti utcanévtábla graffitis. Kérem, cseréljék ki!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sárbogárdi út 8

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 29., szerda 14:05
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére