Megoldásra vár

Rongált elektromos szekrény

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő szekrény rongált, graffitis.

Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett szekrényt!

Pontos helyszín:
47.48978128385992, 19.047291295059146

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Rudas Gyógyfürdő

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az I. Rudas fürdő villamos-megállóhely csomópontban észlelt, összefirkált elektromos szekrénnyel kapcsolatos bejelentését.
    Vizsgáljuk annak a lehetőségét, hogyan lehetne
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére