Megoldott

Elmaradt a kerékpár sáv átvezetésének felfestése

A frissen felújított Irinyi József utcán a Bogdánfy Ödön utca felé vezető kanyarodó sávban hiányzik a kerékpár sáv átvezetése. Pontosabban csak a régi aszfaltra festett része van meg, az újraaszfaltozott részen nem történt meg a visszafestése. Kérem, pótolják!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Irinyi József u. 28a

Hozzászólások

  • Török Vazul lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    Képek
  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • Török Vazul visszajelzésére vár.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét és tájékoztatjuk, hogy a kivitelezést végző cég ütemezetten, a feladatait az ütemterve alapján egymás után végzi. Az útburkolati jelek végleges felfestése a
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Török Vazul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére