Megoldott

Lepcső kő

Az Astoria aluljáró (istanbul Gyros-nál lévő) lépcső feljáró egyik lépcsőfokának a kő javítási darabja kiesett a helyéről.

A darabot, hogy el ne tűnjön beadtam az aluljáróban lévő Lipóti pékségbe. Ott megtalálják. Egy idősebb hölgy vette át.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Károly krt. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00104123 bejelentésben szereplő Astoria aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    A bejelentett hiba kijavítása megtörtén...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lázár Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fölösleges tiltás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére