Válaszra vár

Szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

A társasházunk előtt, rendszeresen, a füves területen parkol egy autó, szabálytalanul. Ezzel tönkretéve a pázsitot is.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kocka u. 5

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos már többször jelentettem az illetékes szervek felé, de eddig nem történt előrelépés az ügyben. Ezért is fordultam Önökhöz.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlels
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszeresen járdán parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Páva utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalanul parkolo autok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére