Válaszra vár

Hatalmas bokor a zebra mellett

FRISSÍTÉS 2022.07.13
A XIV.ker válasza:
"XIV. kerület Erzsébet királyné útja fasora nem tartozik kerületi kezelésbe."

-----------------------------

FRISSÍTÉS 2022.06.28. BKM FŐKERT válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

----------------------------------------

A zebra előtt akkorára nőtt a bokor, hogy nem lehet látni, ha valaki a zebránál áll.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 14b

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ra.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.06.28. BKM FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz. ---------------------------------------- A zebra előtt akkorára nőtt a bokor, hogy nem l...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A 00104060. számú bejelentésre hivatkozva ismételten tájékoztatjuk, hogy a
    XIV. kerület Erzsébet királyné útja fasora nem tartozik kerületi kezelésbe,
    így az Erzsébet királyn...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "A zebra előtt akkorára nőtt a bokor, hogy nem lehet látni, ha valaki a zebránál áll."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.28. BKM FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz....

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Dorozsmai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Korong utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák a Gervay utca 30 előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gervay utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére