Megoldott

Sok elhagyott hulladék aluljáróban

A Hungária körút alatt átmenő aluljáróban a Kacsób Pongrác villamosmegállónál, sok nagyobb hulladék található, kérem szállítsák el és tartsák is tisztán.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104045/sok-elhagyott-hulladek-aluljaroban
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére