Megoldott

Emberi ürülék (?)

Anonim Járókelő

A Ferenc krt páros oldalán, a 16-14 között a járdán illetve a telefonfülkék körül napok óta feltehetően emberi ürülék található a járdán... Kérném, hogy a megfelelő módon takarítsák le és fertőtlenítsék az útszakaszt.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 16

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink ellenőrzésük során rendben találták a bejelentett helyszínt.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104043/emberi-urulek
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó szemét a Vágóhíd utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére