Megoldott

Szemetes park

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.06.23.

FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz."

---

A Tarasz Sevcsenko tér tele van szeméttel, de úgy látszik nem zavar senkit.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ganz u. 4

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett helyszín tiszta és rendezett.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Tarasz Sevcsenko tér tele van szeméttel, de úgy látszik nem zavar senkit."-ról "FRISSÍTÉS 2022.06.23. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz." --- A Tarasz Sevcsenko t...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A jelzett terület kezelője a Fővárosi Önkormányzat, így annak takarítását az FKF végzi. Jeleztük feléjük a bejelentést.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszertelen takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fő utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betontörmelék zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement szemetesedény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Királyfürdő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére