Válaszra vár

kukák alatti terület felmosása - Ferenciek tere

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.07.26. BKK válasza:
Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a szemétgyűjtők környékének takarítása nem tartozik a BKK Zrt. feladatai közé, és a BKV sem illetékes benne.

A mielőbbi megoldás érdekében javasoljuk, hogy forduljon a kerületi önkormányzathoz.
------------------------------------

kukák alatti terület felmosása - Ferenciek tere

Több hetes szennyeződés, a kukákbol odafolyt szemét leve...

Kérjük takarítsák és kérjük takarítsák gyakrabban!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenciek tere M

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Ferenciek tere a főváros kezelésébe tartozik.
    Illetékesség hiányában kérjük a bejelentést tovább küldeni.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuzemelteto l
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "kukák alatti terület felmosása - Ferenciek tere Több hetes szennyeződés, a kukákbol odafolyt szemét leve... Kérjük takarítsák és kérjük takarítsák gyakrabban!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.26. BKK válasza: Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a szemétgyűjtők környékének takarítása nem tartozik a BKK Zrt...

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0026798/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00103982

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a szemétgyűjtők környékének takarítása nem tartozik a BK...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás

    2022-07-24
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022-06-26 délután, eddig nincs változás
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    +
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem takarított utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Falk Miksa utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Belvárosi szemetes közterületek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére