Megoldott

Zöldhulladék a Meder utcában

Hetek óta pihen körülbelül 30 darab, teli zöldhulladékos zsák a Meder utcában a Sólyatér utcai kereszteződésben. Mostanra már elkezdett rohadni a zöldhulladék a zsákokban, és a nem túl esztétikus látványon felül penetráns szagot is áraszt magából, illetve elkezdett belőle kifolyni a növények leve, ami a térkövet is erősen szennyezi.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Meder u. 6A

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a zöldhulladékot elszállították.

    Tisztelettel: BKM FKF Hulladékgazdálkodási Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/103967/zoldhulladek-a-meder-utcaban
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bálint Dejcző bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    sok a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Margit-sziget (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére