Válaszra vár

Koszos, szeméttel teli játszótér és környéke

Folyamatosan koszos ,minden féle szemét és hulladék van a játszótéren belül is ,a homokban is és a játszótér környékén. Ha van rá lehetőség ,kérem takarítsak ki ,nagyon rossz érzés ott lenni,nagyon felháborító. Nem 1-1 szemét van ott ,hanem rengeteg.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nyár u. 87

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Dancs-Ragács Fanni bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Döglött galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tungsram utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kuka nincs kiűrítve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pálya utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére