Megoldásra vár

Félig kidöntött "Demszky-karó"

Anonim Járókelő

Egy fehér kocsi nagy lendülettel letarolta a járdát szegélyező karót, majd szilánkokat hátrahagyva gyorsan elhajtott.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Visegrádi u. 14

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére