Megoldatlan

Járda/szilárd burkolat hiánya

Anonim Járókelő

Kedves Csepeli Városgazda!

A Badacsonyi és Királyerdő út kereszteződésében hiányzik a járda/szilárd burkolat egy kis részen. A Királyerdő úton közlekedő gyalogosoknak a homokban/sárban kell áthaladniuk, ha egyenesen akarnak tovább haladni. Az ott lakók növényeket is ültettek arra a részre, de a gyalogosforgalom miatt nem maradtak meg. Kérjük a járda vonalát meghosszabbítani legyenek szívesek. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Királyerdő út 158

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Járda"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/3140/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen nem hiányzik a szil
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére