Válaszra vár

Árva oszlopok

Kérem, bontsák el az oszlopokat. köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Farkas-kanyar

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét 2022.06.23-án az Újbudai Önkormányzat iratáttétele alapján érkeztettük az FPH_KOZP- 69481 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgárm
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. június 23., csütörtök 14:11
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Erzsébet körút 14.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére