Megoldásra vár

Szeméthalom a Báróczy utcában

Anonim Járókelő

Több zsák szemét a járda mellett a Báróczy utcában.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Báróczy u. 12

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Címzett!*

    A szükséges intézkedést megtettük.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*

    Jarokelo.hu ezt írta (időpont: 2022. jún. 20., H,
    8:58):

    > Tisztelt XIV. kerület Zuglói Önkormá
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a, valamint a Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzat Képviselő-testü
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Gumiabroncsok és ágymatrac egy fa tövében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Teleki Blanka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Emeberi ürülék!!!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére