Válaszra vár

Kettétört fa

Frissítés 2022.06.23.: A FŐKERT válasza alapján a kerületnek továbbítva illetékességből.
------------
A képen látható fa egyik törzse kidőlt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Budapest

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A képen látható fa egyik törzse kidőlt."-ról "Frissítés 2022.06.23.: A FŐKERT válasza alapján a kerületnek továbbítva illetékességből. ------------ A képen látható fa egyik törzse kidőlt."-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közútra belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működő köztéri csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hajdu Ádám
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére