Válaszra vár

Kerítés

A sarkon lebontott épület helyén lévő telket határoló kerítés megsérült. A drót szétszakadt és a drótot tartó fém rúd kidőlt. Kiáll a járda irányába, így balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák tér

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Omlásveszély, lehulló homlokzati törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Életveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csomor István
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    II. János Pál pápa tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét, tarthatatlan állapot, tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Budapest, Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére