Megoldásra vár

Kopott fedlap

Kopott a fedlap a buszmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 30

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. kerület, Róbert Károly krt. 30. előtti buszmegállóban, a sérült nagyméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére