Megoldott

Koszos kerékpárút

FRISSÍTÉS 2022.08.03.:
Itt megint vastagon áll a kosz.

-----------------

Vastagon áll a kosz a kerékpárúton.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 117

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/103817/koszos-kerekparut
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Vastagon áll a kosz a kerékpárúton."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.03.: Itt megint vastagon áll a kosz. ----------------- Vastagon áll a kosz a kerékpárúton."-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt megint vastagon áll a kosz.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kerékpárút takarítását elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/103817/koszos-kerekparut
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is koszos volt.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nyári konyha

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére